fbpx

таг: Траволта

ФОТО | Денес би наполнил 29 години: Џон Траволта објави трогателна...

0
Џон Траволта ги скрши срцата на своите обожаватели со тажната објава посветена на неговиот покоен син Џет, на денот кога би...