fbpx

таг: „Тоше

Македонија Ѓ.П. и Силекс во дербито на Купот и излез во...

0
Во петок на стадионот „Тоше Проески“ во Скопје ќе се одигра финалето на Купот на Македонија, во кое екипата на Силекс ќе го...