fbpx

таг: Тортата

2 состојки и само 30 минути подготовка: Најлесниот рецепт за чоколадна...

0
Тортата може да се испече од само две состојки – од јајца и чоколадо. Ви го пренесуваме најлесниот рецепт за вкусен десерт...