fbpx

таг: Торес

Феран Торес стана најскап фудбалер во историјата на Барселона

0
Шпанскиот фудбалер Феран Торес е нов играч на Барселона, потпишувајќи денеска договор со важност до 30 јуни 2027 година, потврди каталонскиот клуб. ...

Феран Торес пристигна во Барселона, наскоро потпис на договорот

0
Феран Торес е во Барселона каде денеска ќе ги помине медицинските тестови по што треба да го потпише договорот и официјално да стане...

ФОТО | Познатата Касандра проговори за борбата со туморот: Не ми...

0
Венецуелската актерка Кореими Торес, која се стекна со слава со улогата на Касандра во истоимената серија, пред три години и биле дијагностицирани...