fbpx

таг: Топол

Оставете ги путерот и маслото: Трик со мајонез за најкрцкавиот топол...

0
Вистинскиот топол сендвич има убава златно-кафеава боја, крцкава текстура и вкусен и сочен фил. За да се добие таа крцкава обвивка, многу парчиња...

ВЕЛИГДЕНСКИ РЕЦЕПТИ со шеф Бранко Попоски

0
„Ќе ви посакам топол дом, среќни лица и срца исполнети со многу љубов. Нека ве води љубовта, таа е тајната состојка која...