fbpx

таг: топли

Уште една внука се прости од принцот Филип, присетувајќи се на...

0
Принцезата Еугение со топли зборови се прости од принцот Филип на Инстаграм и се сети на што ја научи. – Драг дедо,...

ФОТО | Со малку труд претворете ја терасата во вистинска оаза...

0
Полека ни пристигнуваат убавите и топли денови, кои вистинска штета е да ги поминуваме во затворен простор… Особено...