fbpx

таг: топлес

ФОТО: Лејди Гага со топлес фотографии во новата заводлива кампања за...

0
Лејди Гага позираше топлес за новата, заводлива кампања за својата линија за козметика „HAUS Laboratories“, воодушевувајќи ги обожавателите низ целиот свет. ...