fbpx

таг: тон

Јунајтед не може да биде поочаен во одбрана: Ефектен автогол на...

0
Манчестер јунајтед фрли тон пари за да создаде силна одбрана, а таа нема меч на кој не прима гол, а врв на сѐ...

Еден тон кокаин вреден над 85 милиони евра откриен во пристаништето...

0
Еден тон кокаин, со вредност од повеќе од 85 милиони евра на црниот пазар, е откриен минатиот четврток на пристаништето Руан во...