fbpx

таг: токсикологот

Д-р Беќаровски: Ова се пост-ковид симптоми

0
Токсикологот и член на Комисијата за заразни болести, д-р Нико Беќаровски предупредува дека по прележување на ковид-19, се повеќе пациенти развиваат пост ковид...

Д-р Беќаровски: Вчера стававте слики од дочек на Стара нова година,...

0
На својот Фејсбук профил токсикологот д-р Нико Беќаровски упати критика до сите оние кои деновиве прославуваа стара нова година. До...