fbpx

таг: токсикологија

Д-р Беќаровски: Бројките на дневната ковид-статисика рапидно ќе растат како резултат...

0
Докторот од Клиниката за токсикологија, Нико Беќаровски објави дека бројките на новозаразени со Ковид-19 ќе се зголемуваат во наредниот период. ...

Д-р Беќаровски: „Настинката“ не ви е ниту од климата, ниту од...

0
Докторот од Клиниката за токсикологија Нико Беќаровски со објава на социјалната мрежа Фејсбук, апелира лицата кои одат да се вакцинираат прво да се...

Д-р Беќаровски: Да не се лажеме, нема шанси до први април...

0
Докторот од Клиниката за токсикологија Нико Беќаровски преку својот Фејсбук профил ја искоментира денешната најава дека попишувачите ќе бидат во приоритетните групи за...