fbpx

таг: Тод

Поранешниот шеф на Формула 1 за Шумахер: „Сопругата му го спаси...

0
Поранешниот шеф на Формула 1, Жан Тод, сега претседател на Меѓународната автомобилска федерација (FIA), за германски „Билд“ раскажал непознати детали за улогата на...