fbpx

таг: „Титаник“

„Титаник“ е омилениот филм на Британците

0
 Филмот „Титаник“ е избран за омилен филм на сите времиња меѓу гледачите од Велика Британија, покажува најново истражување. Добитникот на 11 „Оскари“...