fbpx

таг: тинејџерка

Полицијата во Лос Анџелес случајно усмртила тинејџерка додека пукала во напаѓач

0
Четиринаесетгодишна тинејџерка од е убиена во кабина за пресоблекување во продавница во Лос Анџелес кога...

Од тинејџер имигрант до инженер на НАСА: Како Дајана Тухило остави...

0
Дајана Тухило како тинејџерка имигрирала од Колумбија во САД и чистела домови за да си ги плати трошоците за нејзините студии на...

ВИДЕО | Иранската Анџелина Џоли ослободена од затвор: Сѐ е фотошоп,...

0
„Денес иранска тинејџерка која објавуваше исклучително изменети фотографии од своето лице, а притоа и беше осудена на 10 години затвор, беше ослободена...