fbpx

таг: тинејџери

Автобус со тинејџери вратени од Халкидики, ставен во изолација поради сомнителен...

0
Автобус со тинејџери во кој имало и возрасни лица кои во понеделникот се вратиле од летување на Халкидики, Грција е ставен во изолација...

ВО КОМА, И СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ: Татко се ЖРТВУВАЛ да...

0
Група тинејџери претепала негувател во Вортинг во Западен Сасекс, откако тој се обидел да го спаси својот 11-годишен син од малтретирање додека бил...