fbpx

таг: Тимберлејк

ФОТО: Џастин Тимберлејк упати јавно извинување до Бритни Спирс

0
Пејачот Џастин Тимберлејк упати јавно извинување до поранешната девојка Бритни Спирс, откако беше емитуван документарецот „Framing Britney Spears“, чија првична замисла беше...