fbpx

таг: техничар

ВИДЕО: Медицински техничар од Калифорнија има позитивен тест за ковид-19 осум...

0
Медицинскиот техничар од Метју В., ја прими вакцината Фајзер на 18 декември. „Ја добив мојата вакцина против ковид! Петнаесет минути...