fbpx

таг: термин

Суперкупот на Италија нема да биде одложен

0
Интер и Јувентус ќе играат во планираниот термин во рамки на Суперкупот и покрај барањето овој дуел да биде одложен. Тимовите бараа...

Бонус за приватните лекари во Грција кои ќе се вклучат во...

0
За секој термин што ќе го закажат за вакцинација, фармацевтите и лекарите ќе добиваат по 10 евра,...