fbpx

таг: тепачка

(Видео) Инцидент во бугарското собрание

0
За малку е избегната тепачка во бугарското собрание помеѓу пратеникот на „Продолжуваме со промените“ Искрен Митев и претседателот на „Преродба“ Костадин...

ВИДЕО: Масовна тепачка на плажа, се употребувале и столици!

0
Масовна тепачка изби на полна плажа со луѓе во Велика Британија, а учесниците во истат се удираа и со столици. Настанотт се...