таг: тепачка

Еди Рама за тепачката во Приштина: „Срам кој му штети на...

0
Премиерот на Албанија, Еди Рама, реагираше за денешната тепачка во Собранието на Косово....

„Врие“ во Белград, „Гробари“ со закани за Реал

0
Жестока тепачка и прекин е епилогот на натпреварот од Евролигата, втор во четвртфиналната серија меѓу...

Хаос во маркет во Србија: Пензионери се степаа за кебапи (ВИДЕО)

0
реклама Хаос и тепачка меѓу пензионери во супермаркет на познат синџир во српскиот град...

Петмина исклучени на мечот Минесота-Орландо

0
Жестока тепачка на натпреварот во Минеаполис, помеѓу Минесота Тимбервулфс и Орландо Меџик ја обележа ноќта во НБА...

(Видео) Инцидент во бугарското собрание

0
За малку е избегната тепачка во бугарското собрание помеѓу пратеникот на „Продолжуваме со промените“ Искрен Митев и претседателот на „Преродба“ Костадин...

ВИДЕО: Масовна тепачка на плажа, се употребувале и столици!

0
Масовна тепачка изби на полна плажа со луѓе во Велика Британија, а учесниците во истат се удираа и со столици. Настанотт се...