таг: Тенант

Ненадејно почина светски познатата манекенка Стела Тенант

0
Светски познатиот модел Стела Тенант вчера ненадејно почина на 50-годишна возраст, објави денес нејзиното семејство, пренесува „Гардијан“. ...