fbpx

таг: „Телма“

Утрински редици на минусни температури пред амбулантите за ковид-тестирање

0
„Телма“ објави фотографија на која се гледа редици пациенти на минусни температури како чекаат за ковид-тестирање пред поликлиниката Ѓорче Петров во Скопје....