fbpx

таг: телефони

Афера прислушување во Шпанија: Мета биле телефоните на премиерот Санчез и...

0
Мобилните телефони на шпанскиот премиер Педро Санчез и на министерката за одбрана Маргарита Роблес биле прислушувани преку програмата „Пегасус“, покажуваат два...

Сите вака го полниме мобилниот телефон, а со тоа правиме голема...

0
Батериите на паметните телефони имаат ограничен животен век, а начинот на кој ги полните дополнително може да го намали. Затоа е важно да...

Цело време погрешно го полните смартфонот, па батеријата кратко трае

0
Батериите на паметните телефони имаат ограничен животен век, а начинот на кој ги полните дополнително може да го намали. Затоа е важно да...

Време е за нов телефон: Ако ви се случуваат овие 4...

0
Компаниите кои произведуваат мобилни телефони често го претставуваат својот нов модел, па голем број од луѓето одат во продавниците по новиот уред поради...