fbpx

таг: телефоните

Андроид проблеми: Не ви работат апликациите на мобилниот – ова е...

0
Многу корисници на Андроид телефоните вчера и денеска забележаа дека дел од нивните апликации не работат. Гмеил, Вибер, Амазон, Ватс Ап не...