fbpx

таг: твитови

Шефот на Твитер му одговори на Маск со низа твитови

0
Во серија твитови, шефот на Твитер, Параг Агравал, ги бранеше проценките на компанијата дека спам и лажни сметки сочинуваат помалку од пет проценти...