fbpx

таг: Тара

Холивудската актерка во болки по вакцинирањето: Морам да ви ја кажам...

0
Актерката Тара Рид на Инстаграм откри дека вакцинирана против короната, но патем се пожалила и дека воопшто не и било лесно. ...