fbpx

таг: Таму

Полска донесе закон: Медиумите не смеат на границата со Белорусија

0
За потсетување, мигрантската криза таму трае последните неколку недели. Advertisements ...

Поројни дождови и поплави во делови од Приштина

0
Врнежите од дожд во Приштина предизвикаа штети на улица Б. Таму, поплавите навлегоа во некои простории и...