fbpx

таг: тажната

ВИДЕО: Загрепчани му ја исполнија желбата на Балашевиќ опеана во неговата...

0
По тажната вест за смртта на Ѓорѓе Балашевиќ, неговите колеги, обожаватели и пријатели од целиот Балкан достоинствено се збогуваа со него. ...