fbpx

таг: ТАВ

Oд утре стартува директната авиолинија Скопје – Москва

0
ТАВ Македонија најави дека од утре стартува директната авиолинија Скопје – Москва. Првиот лет на руската авиокомпанија „Нордвинд“ од Москва во Скопје треба да...