fbpx

таг: „сценарио“

Селекторот Ѓоровиќ го одбра тимот за квалификацискиот турнир во Рига

0
По исто „сценарио“ до уште подобар резултат, односно некоја победа на претстојниот квалификациски турнир кој од 6-8. февруари ќе се одржи во...