fbpx

таг: „Сфатив

Принц Џексон: Не разбирав зошто луѓето толку го сакаат мојот татко

0
„Сфатив дека мојот татко е славен пред 15-ина години, некаде на Блискиот исток. Се шетавме на улица и видов како не следат...