fbpx

таг: сурова

Фон Дер Лајен: Путин треба да ја плати цената за бруталната...

0
Европската Унија целосно ќе се откаже од руската сурова нафта и рафинирани производи до крајот на годината, изјави претседателката на Европската...

Бекам го навраќа филмот: Фергусон пред меч ме натера да се...

0
Манчестер Јунајтед пред 20-тина години имаше сурова доминација во Англија. Фудбалерите на Јунајтед и денес, иако многумина во пензија, говорат за човекот кој...