fbpx

таг: супстанци

Каша која спасува живот: Ги чисти крвните садови, спречува дебелеење и...

0
Количината на здрави супстанци кои се наоѓаат во оваа житарица го зајакнува целото тело и спречува појава на разни болести. Станува збор за...