fbpx

таг: супермодел

Емили Ратајковски се пофали со својот изглед само 12 дена по...

0
Познатиот супермодел Емили Ратајковски се пофали со својот изглед и рамен стомак само 12 дена по породувањето. Американската манекенка...

ФОТО | Беше една од најубавите на која и се восхитуваа...

0
Џенис Дикинсон, славниот супермодел и секс-симбол по кој воздивнуваа сите мажи во светот, а многу жени сакаа да изгледаат како неа, на...

Ирина Шајк заблеска низ улиците на Њујорк: Сите зборуваат за нејзиниот...

0
Руската манекенка и светски супермодел Ирина Шајк (34) беше фотографирана на улиците во Њујорк во прекрасна модна комбинација, па затоа нејзините фанови...