fbpx

таг: супермоделот

Синот на славниот супермодел Стефани Сејмур почина на 24 години

0
Хери Брант, синот на супермоделот Стефани Сејмур и бизнисменот Питер Брант, почина на 24 години како последица на предозирање. Хери...