fbpx

таг: Сузан

Вака живее денес Сузан Бојл: На сметката има милиони, го смени...

0
Сузан Бојл се појави во 2009 година во британското шоу „Британија има талент“ и оттогаш нејзиниот живот во целост се смени. ...