таг: Сузана

„Рама секретар на НАТО“ – Шегата што се случи во централните...

0
Албанската преведувачка во Германија, Сузана Скендери Стариков вчера на Твитер објави супер бомба, порачувајќи дека албанскиот премиер Еди Рама ќе...

Д-р Арбутина му оддаде почит на д-р Нешковски со 6-минутна видеоприказна

0
Д-р Сузана Арбутина од Клиниката за пулмологија и алергологија на денешниот настан по повод одбележување на годишнината од формирањето на Лекарската комора даде...

Сузана Манчиќ со потресна исповед: Изгубив три сина, родив еден во...

0
Познатата српска водителка Сузана Манчиќ е мајка на две возрасни ќерки, Теодора (28) и Наталија (26), но малку е познато дека пред...

Три рецепти од Сузана Милиќ: Храна како приказна со целосна композиција

0
Сузана Милиќ, мајка на Михаела, сопруга на Горан, другарките велат Љубов ѝ е второ име, зашто сè што прави во животот е...

ФОТО: Сузана Гавазова им откри на фановите како изгледа наутро

0
Сузана Гавазова важи за една од најзгодните и најубави фолк-пејачки во Македонија. На својот инстаграм-профил...

ФОТО: Сузана Турунџиева и Атиџе низ главниот град кај „скопските пчели“

0
Уживаме во дружењето на Сузана Турунџиева и Атиџе Муратова и со задоволство ги следиме сите нивни заеднични моменти кои Сузе ги споделува на...

ФОТО | Сузана Гавазова славеше роденден во Струмица, а нејзината сестра...

0
Сузана Гавазова деновиве во друштво на своето семејство го прослави својот роденден. Во домот во Струмица пејачката ги собра најблиските и заедно...

ФОТО: Помалата ќерка на Сузана Манчиќ е вистинска убавица

0
Српската водителка Сузана Манчиќ е позната како секогаш дотерана и насмеана дама, а нејзината убавина ја наследија и ќерките Теодора и Наталија. И...