fbpx

таг: судиите

НБА препорача трета доза од вакцината против Ковид-19

0
Кошаркарската НБА лига им препорача на играчите, тренерите и судиите да примат трета, бустер, доза од вакцината против Ковид-19 со посебна итност за...