fbpx

таг: студентка

Првата Индијка која се зарази со Ковид повторно е позитивна

0
Првата индијска ковид-пациентка, студентка која претходно живеела во Вухан повторно е позитивна на коронавирусот, јавува АФП. 21-годишната девојка нема симптоми, но е...

Ќерка од пеколот: Ана ја убила својата мајка на ужасен начин,...

0
Младата студентка по медицина, наводно ги извадила срцето, белите дробови и цревата на нејзината мајка, а потоа мирно ја измила крвта под туш...