fbpx

таг: струшката

ДСЗИ поднела иницијатива до ОЈО за струшката болница, а надзорот го...

0
За надзорот за струшката болница и случајот со д-р Асани Државниот санитарен и здравствен инспекторат (ДСЗИ) ја завршиле целата законска постапка и на...