fbpx

таг: Стојановиќ

Д-р Стојановиќ: Луѓето мислат дека имаат стомачен вирус, а всушност се...

0
Д -р Александар Стојановиќ, директор на српскиот здравствени дом д -р Милутин Ивковиќ, утрово во изјава за телевизија Прва рече дека многу пациенти...

По долга борба со болеста почина актерот Феџа Стојановиќ

0
Актерот Феџа Стојановиќ после долго и тешко боледување почина во Белград на 74-годишна возраст, потврди Театарот „Атаље 212“. Како што...