fbpx

таг: стимулација

Докторите за мерката на Владата: Се откажуваме од тие 30 денари,...

0
Не ни треба стимулација, ни треба вреднување на трудот – порачуваат докторите по одлуката на Владата да исплаќа 30 денари по пациент за...