fbpx

таг: Стефани

Се туширала со ладна вода една недела: Ова се резултати за...

0
Стефани Хоуп со месеци слушала за придобивките од туширањето со ладна вода. Слушнала дека позитивно влијае на психата, кожата, косата и дека...