fbpx

таг: степаа

Пензионери направиле сообраќајка па се степале (ВИДЕО)

0
Двајца пензионери се степаа во Сплит, поради оштетување на автомобил. На видеото, што се појави во јавноста, се гледа како двајца мажи...