таг: стек

Пилешки ролни со сирење и спанаќ!

0
Состојки: 1 пилешки гради сечкан стек 150 гр спанаќ сирење моцарела 1 главица кромид 2 чешниња лук...

Предлог за денешниот ручек: Ролнички со мисиркино во сос

0
Состојки : ЗА РОЛНИЧКИТЕ: – 400 г мисиркин стек – 250 г...

Снежана Василевска ни препорачува: Израдувајте ги најблиските денес со сочна и...

0
Потребни состојки: 1 килограм пилешки стек 300 грама кашкавал 3 јајца 1 чашка кисела павлака лебни трошки...