fbpx

таг: стебла

Запленети над 2000 стебла марихуана во околината на Виена (Видео)

0
Запленети над 2000 стебла марихуана во околината на Виена, приведени три лица, разбиена меѓународна криминална група во заедничка акција на нашите и австриските...