таг: стајлинг

ФОТО | Стајлинг кој никогаш не излегува од мода: Нема да...

0
Овој стајлинг е за чиста десетка, барем така велат модните критичари… Постојат стајлинзи кои никогаш нема да излезат од...

ВИДЕО Погледнете го најбезобразното видео на пејачката: Се бакнува со девојки...

0
„Тверкање“ на гроб, садо-мазо стајлинг, покриена со најлон, страсно бакнување со други девојки… Сето ова е дел од новиот спот на контроверзната...