fbpx

таг: Сташевиќ

Српска докторка открива: Короната удира на мозокот и создава психички проблеми

0
Д-р Ивана Сташевиќ Карличиќ, директорка на Клиниката за психијатриски болести „Д-р Лаза Лазаревиќ“, проговори менталното здравје на нацијата и даде неколку совети....