fbpx

таг: старлета

ВИДЕО | Ким Кардашијан: Не можам повеќе да го правам ова...

0
Најпознатата старлета Ким Кардашијан плачеше пред камерата во последната епизода на реалното шоу „Keeping Up With Kardashians“ поради разводот со раперот Канје...