fbpx

таг: Стариков

„Рама секретар на НАТО“ – Шегата што се случи во централните...

0
Албанската преведувачка во Германија, Сузана Скендери Стариков вчера на Твитер објави супер бомба, порачувајќи дека албанскиот премиер Еди Рама ќе...