fbpx

таг: „старата

Барса ќе треба да бара нов клуб за Депај, Милик е...

0
„Старата дама“ не губеше многу време откако заглавија преговорите со Мемфис Депај и за брзо договори трансфер...

Влаховиќ го избрал клубот, добива 12 милиони годишна плата, Кулушевски заминува...

0
„Тутоспорт“ кој е близок на Јувентус, тврди дека „старата дама“ има договор со Србинот Душан Влаховиќ, се чека само официјализирање на соработката. ...