таг: среќен

Дневен хороскоп за недела (11.02.2024)

0
реклама Овен 21.3.- 20.4. Претстои многу среќен и безгрижен ден, благодарение на интуицијата што...

Роналдо: Среќен сум што се вратив

0
Ѕвездата на Манчестер јунајтед, Кристијано Роналдо, истакна дека е среќен што се вратил на „Олд Трафорд“ и...

Велешанец освои Супер милионер џекпот вреден близу 8,5 милиони денари

0
Некои луѓе имаат среќни бројки, други среќен ден во неделата, а нашиот најнов СУПЕР МИЛИОНЕР имал среќно место каде на видеолотариските терминали, а...

Атомски ракомет – Франција се пласираше во полуфинале на ЕП

0
Франција и Данска уште еднаш приредија спектал, и овој пат со среќен крај на олимпискиот шампион. Данска без неколкумина клучни ракометари во...

Љубовната приказна на Андреја Бочели и Вероника: Поради неа го напушти...

0
Андреја Бочели е во среќен брак со Вероника Берти, која од него е помлада 26 години, а двојката всушност е среќна поради...

Викенд хороскоп: Авантури, страст, емоции, што ве очекува вас викендов?

0
ОВЕНВи претстои успешен и среќен викенд. Сè оди според планот и задоволни сте со тоа како се одвиваат нештата. На финансиски план, потребно...